TOOTED 

[Avaleht] [Firmast] [Tooted] [Liiklusmärgid] [Hinnakiri] [Pildid] [Uudised] [Kontakt]

Meie poolt pakutava tooted:

Liiklusmärgid 

Suunaviidad ja juhatusmärgid Tänavanimesildid ja majanumbrid

Erikujundusega kellad

Magnetilised materjalid

Kleebised vaateakendel, sõidukitel jne.

 

..... aga veel ka ... 

Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust kontaktandmete abil.

Kui asute kaugemal toimetab Teie poolt tellitud kauba kätte Eesti PostELS Ekspress 

Pakutavatele toodetele saab vajadusel tellida ka paigalduse ja/või hilisema hoolduse.

Liiklusmärgid

Liiklusmärkide valmistamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest nõuetest. (Praegu kehtiva standardi märkide kujutised leiad siit)

Märgid on kaetud Engineer Grade tüüpi või vajadusel High Intensity valgustpeegeldava kilega. Meie kasutame ainult kilesid, mis on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja väga heade tehniliste näitajate poolest, mis tagab märgi valgustpeegeldavuse väga pika aja vältel.

Märgi suurusgrupp määratakse alljärgnevas tabelis toodud tingimustele. Vajaduse korral võib väiksema suurusgrupi  märkide asemel kasutada suuremaid. 

Märkide suurusgrupi tabel.

 

Märgi suurusgrupp

0 I II
Väljaspool asulat Ühe- ja kaherajalised teed kiirusega V < 30 km/h Ühe- ja kaherajalised teed kiirusega 30 < V < 60 km/h Kahe ja enama sõidurajaga teed kiirusega > 60 km/h
Asulas Ühe- ja kaherajalised teed (tänavad) kiirusega V < 30 km/h Kuni kolme sõidurajaga teed (tänavad) Nelja ja enama sõidurajaga ning suurendatud kiirusega teed (tänavad)

Tagasi üles

Suunaviidad ja juhatusmärgid

Suunaviitade kujundamisel võetakse aluseks suurtähe kõrgus, mis olenevalt märgi asukohast (tee tegelikust kiirusest) saab olla 75, 100, 125, 150, 200, 300 mm.

Väljaspool asulat kasutatava märgi suurtähe kõrgus valitakse järgmiselt:

Asulas kasutatava märgi suurtähe kõrgus valitakse järgmiselt:

Viitade ja juhatusmärkide mõõtmed saadakse pärast üksikelementide standardijärgset kujundamist.

Tagasi üles

Tänavanimesildid ja majanumbrid

Tänavanimesildid ja majanumbrid valmistatakse vastavalt tellijapoolsele eelistusele kujunduse, mõõtmete ja värvitoonide osas.
 
Lisaks tavapärasele pakume me valgustpeegeldavaid tänavasilte mis pimedal ajal valgusvihu peale sattudes hakkavad helendama tagades ka pimedal ajal hea loetavuse.

Uudisena pakume tänavanimesilti mis kinnitatakse ristmikutele kas liiklusmärgi või muu posti külge. Antud tänavanimesilt lisandub peatselt ka uude liiklusmärkide standardisse. (vt. "KOOLI tn")
Tellimine

Tagasi üles

Erikujundusega kellad

Valmistame erikujundusega kellasid paljudeks otstarveteks.
Kogused võimalikud alates ühest eksemplarist. 

Eraisikutele kõiksugusteks tähtpäevadeks: pulmad, sünnipäevad, aastapäevad jne... Kelladele saab kanda fotosid, karikatuure, igasuguseid tekste. Valida on paljude alusmaterjalide, värvitoonide ja  kellakujude vahel. 

Firmadele  on väga hea kasutada nime ja logoga kellasid meeldejääva ja praktilise kingitusena äripartnereile, külalistele või pikaajalistele töötajatele tähtpäevadeks.

Kuna kella hind sõltub paljudest faktoritest (materjal, keerukus, kogus, teostusviis) siis ei saa välja tuua konkreetset hinda. Küll aga koguste juures üle 1o tk. korraga on reaalne hind a' 130.- krooni.

Magnetilised materjalid

Alates 2001. aasta septembrist pakume oma klientidele magnetilisel alusel valmistatud tooteid. Paljude uute kasutusvõimalustega materjal vajab aluseks pinda, mis on magnetiliste omadustega.

Magnetilisel materjalil saab valmistada näiteks logosid ja tekste autodele, ohutusmärke, tihti vahetatavat teavet, ajutisi silte jne.... 

Tellida on võimalik ka magnetilist paberit millele pealetrükiks sobivad enamus  tindiprinterid. Saadaval on taoline paber nii rullis (61 cm lai) kui ka A4 lehtedena.

Tagasi üles